NÁBORY PRO SEZONU 2023 Startují v únoru!

Po loňské méně vydařené sezoně, hledáme do týmu spoustu nových amazonek! Holky od 16 let, které se nebojí zkoušet nové věci, uvítají týmovou hru a chtějí poznat kamarádky na celý život.


Říkáš si, že nemáš žádnou fyzičku nebo že neumíš běhat, máš pár kilo navíc? Nic se neděje! Během přípravy na sezónu s námi kondičku vypiluješ a naučíme tě spoustu důležitých věcí o americkém fotbale. A vůbec to nejlepší?! Nevadí že máš pár kilo navíc, hledáme jak vysoké, malé, hubené i silnější hráčky, které se těší, že si užijí spoustu srandy. Fotbal je jednoduše pro každého.

NÁBORY BUDOU PROBÍHAT OD 8.2. KAŽDOU STŘEDU od 19:45 hod, NA HŘIŠTI TRÉNINKOVÉHO CENTRA V Sladovnická 580/18, Brněnské Ivanovice. Více najdeš na https://www.facebook.com/events/1134750930548952/1134755823881796/?active_tab=about


Pokud je ti od 16 do 19 let a na kontaktní americký fotbal se necítíš, můžeš si vyzkoušet takzvaný flag football, jeho bezkontaktní variantu. Pro všechny starší 16 let je ale otevřený nábor i do dospělého tackle, tedy kontaktní, týmu Brno Amazons, čtyřnásobných mistryň české nejvyšší ženské ligy.


Jak bude nábor probíhat?  Na náboru se dozvíš základní informace o americkém fotbale, pak si s námi zkusíš rozcvičku a představíme ti i jednotlivé hráčské pozice. Nezapomeň si sportovní oblečení a obuv, vše si s námi hned vyzkoušíš. Nakonec ještě dostaneš informace o členských příspěvcích, o potřebné výstroji na americký fotbal a dalších nezbytných věcí.


Pokud ti není cokoliv jasné, napiš nám na náš týmový e-mail brnoamazons@gmail.com.
Pro víc informací sleduj náš FB a Instagram!!
Brno Amazons

Telefonní číslo
+420 725 406 696

E-mail
brnoamazons@gmail.com


                                    JOIN US!


Come to tryout the Brno Amazons and expand our squad! What American football is all about? You never played it or do you know football and would you like to start with it? Then tryout is just the right place to begin! Do you think your physical ability is not enough? It does not matter. In addition to teaching you all about football, you will also go through physical training with experienced fitness trainers.


WHO CAN COME? Whether you are blonde, brunette or hairless, you are 60 inches tall or twice as big, are you skinny so that you don't like windy weather or you would rather shake it to the rhythm of Lizzo's "Tempo"? There is room for everyone in football. All you have to do is make a decision and come to tryout! We welcome all women and girls from 16 to 40 years of age, all weight categories (for example from 50 to 150 kg).

 

Do not be scared. Throw the whole time of tryout there will be the most experienced Amazons players to guide you. You will try the basic football drills, you will find out what football means and your questions will be answered by our coaches!