NÁBORY AMERICKÝ FOTBAL

Nábory do tackle fotbalu (klasický kontaktní americký fotbal)

Nábory probíhají každý rok od února do dubna. Na našich sociálních sítích najdeš vždy přesné termíny a veškeré informace.

Do našeho týmu hledáme holky od 16 let, které se nebojí zkoušet nové věci, uvítají týmovou hru a chtějí poznat kamarádky na celý život.

Říkáš si, že nemáš žádnou fyzičku nebo že neumíš běhat, máš pár kilo navíc? Nic se neděje! Během přípravy na sezónu s námi kondičku vypiluješ a naučíme tě spoustu důležitých věcí o americkém fotbale. A vůbec to nejlepší?! Nevadí že máš pár kilo navíc, hledáme jak vysoké, malé, hubené i silnější hráčky, které se těší, že si užijí spoustu srandy. Fotbal je jednoduše pro každého.


Brno Amazons

Telefonní číslo
+420 725 406 696

E-mail
brnoamazons@gmail.com


NÁBORY FLAG FOTBAL

Nábory do flag fotbalu (bezkontakntí verze)

Pokud je ti 15 le a víc a na kontaktní americký fotbal se necítíš, můžeš si vyzkoušet takzvaný flag football, jeho bezkontaktní variantu.

Nábory do flag fotbalu probíhají v únoru a březnu a pak v září.


Jak bude nábor probíhat?  Na náboru se dozvíš základní informace o americkém fotbale, pak si s námi zkusíš rozcvičku a představíme ti i jednotlivé hráčské pozice. Nezapomeň si sportovní oblečení a obuv, vše si s námi hned vyzkoušíš. Nakonec ještě dostaneš informace o členských příspěvcích, o potřebné výstroji na americký fotbal a dalších nezbytných věcí.