PŘIDEJ SE K NÁM

Brno Amazons

Venkovní tréninky - FC Nordic Brno

Telefonní číslo
+420 725 406 696

E-mail
brnoamazons@gmail.com


NÁBORY


Nábory nových hráček probíhají vždy od ledna-února do konce dubna. Pokud si s námi chceš zatrénovat, napiš nám do zprávy na FB (Brno Amazons) nebo na mail brnoamazons@gmail.com.

Nemáš ani ponětí o čem americký fotbal je? Nikdy si ho nehrála nebo naopak fotbal znáš a chtěla bys s ním začít? Pak je nábor určený právě pro tebe! Myslíš, že na to nemáš fyzičku? To vůbec nevadí. Kromě toho, že tě naučíme všechno o fotbale, absolvuješ s námi i fyzickou přípravu se zkušenými kondičními trenéry.

A KDO MŮŽE PŘIJÍT? Ať jsi blondýna, bruneta nebo vlasy ani nemáš, měříš 150 centimetrů nebo dvakrát tolik, jsi hubená tak, že nemáš ráda větrné počasí nebo o tobě zpívá Ewa Farna v písničce "Boky jako skříň"? Ve fotbale je místo pro každého. Stačí se jen odhodlat a dorazit na nábor! Vítáme všechny ženy a dívky od 16 do 40 let, všech váhových kategorií (orientačně od 50 do 150 kg).

Neměj strach. Náborovým tréninkem tě provedou ty nejzkušenější amazonky. Vyzkoušíš si základní fotbalové drilly, dozvíš se, co všechno fotbal obnáší a tvé dotazy zodpoví naši trenéři!


                                    JOIN US!


Come to tryout the Brno Amazons and expand our squad! What American football is all about? You never played it or do you know football and would you like to start with it? Then tryout is just the right place to begin! Do you think your physical ability is not enough? It does not matter. In addition to teaching you all about football, you will also go through physical training with experienced fitness trainers.


WHO CAN COME? Whether you are blonde, brunette or hairless, you are 60 inches tall or twice as big, are you skinny so that you don't like windy weather or you would rather shake it to the rhythm of Lizzo's "Tempo"? There is room for everyone in football. All you have to do is make a decision and come to tryout! We welcome all women and girls from 16 to 40 years of age, all weight categories (for example from 50 to 150 kg).

 

Do not be scared. Throw the whole time of tryout there will be the most experienced Amazons players to guide you. You will try the basic football drills, you will find out what football means and your questions will be answered by our coaches!